1. Ile kosztuje wycena projektu?

Wycena projektu jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Prześlij nam podstawowe informacje na temat swojego wnętrza. Ważne będzie podanie powierzchni, liczby pomieszczeń lub rzut od dewelopera.  Przedstaw nam swoje wymagania oraz zakres projektu.  Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

 

2. Ile kosztuje projekt?

Koszt projektu określany jest za metr kwadratowy projektowanej powierzchni. W zależności od wymagań klienta oraz stanu mieszkania, cena może ulec zmianie. Koszt projektu waha się w przedziale 25-100 złotych brutto za metr kwadratowy w zależności od zakresu. Cennik znajdziesz w zakładce OFERTA.

 

3. Czy mogę zlecić wykonanie projektu pojedynczego pomieszczenia?

Preferujemy projekty kompleksowe, dotyczące całego wnętrza mieszkania.  Ale jeżeli potrzebujesz projektu jednego pomieszczenia, również go wykonamy! Jednak cena projektu nie może być mniejsza niż 500 zł.

 

4. Ile czasu trwa przygotowanie projektu?

Przy podpisaniu umowy przedstawiamy harmonogram projektowy, który usprawnia realizację. Każdy etap projektu musi być zaakceptowany przez klienta. Projekt kompleksowy wnętrza składającego się z 5 pomieszczeń trwa około 6-8 tygodni.

 

5. Kiedy najlepiej się do nas zgłosić?

Jeżeli przeciętny projekt trwa około 6-8 tygodni, warto zwrócić się do nas z odpowiednim wyprzedzeniem. Zapytaj o termin za pomocą zakładki lub telefonicznie, dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT